• (056) 371-70-18
 • (056) 371-70-19
 • info@oask.com.ua

Котли на твердому паливі

Внутрішнього клімату має величезний вплив на людей і їх почуття благополуччя. Незручно оточення може знизити продуктивність праці і здатність до концентрації, в той час як здорове навколишнє середовище буде робити якраз протилежне.

Вибираючи нас в якості свого партнера в вентиляції дозволяє вам вибір між налаштований і компактне plug-and-play рішень. Для реалізації залежить від ваших конкретних вимог.

Дизайн, розробка та виробництво систем кондиціонування і вентиляції, устаткування були частиною Це базові компетенції протягом майже 50 років.

Налаштування систем

Якщо ви шукаєте, щоб провітрити в вестибюль готелю, відкритий простір офісу, торговий центр або басейн, зал, знижує має ноу-хау та досвід, щоб зробити ваш проект успішним. Спектр наших підрозділів був розроблений для задоволення потреб різних критий оточення - від легко встановити plug-and-play рішення для high-end налаштований систем.

Економічні рішення

Перш за все, наш здоровий рішення є одним з найбільш економічно ефективних на ринку. Мінімальні втрати тиску, ефективні теплообмінники і довговічні компоненти вносять свій внесок - як наш унікальний "все-в-одному-box" -концепції. З всі функції, що входять в єдине ціле, установка ніколи не була простіше - і те ж саме йде для обслуговування і ремонту.

Програма підбору

Проектування агрегат може бути досить складним завданням, але на Це ми доклали всіх зусиль, щоб зробити його максимально зручним для вас. Для оптимального результату різні фактори повинні бути прийняті до уваги, і ми пропонуємо широкий вибір програм, призначений якраз для цього.

Компанія АСК

провідна компанія з монтажу комунікацій

Реалізовані проекти

На сьогоднішній день нашою компанією "АСК" здано в експлуатацію безліч об'єктів по Україні різного призначення.

Для замовників

Надаємо комплексні послуги будівельним організаціям, підприємствам і різним фірмам з проектування та встановлення різних комунікацій

Ліцензії на будівельні роботи

Наша компанія виконує роботи згідно дозвільної документації

Публікації

 • Кращий кондиціонер
  Кращий кондиціонер

  Хоча і сучасний ринок насичений кондиціонерами для комерційних будівель, все ж який краще і який довговічніше не можна сказати однозначно. Як вибрати оптимальний кондиціонер для системи кондиціонуванн …

 • Котли на твердому паливі
  Котли на твердому паливі

  При будівництві або реконструкції будівель особливої уваги потребує система опалення. У разі, якщо газопостачання району забудови ускладнене або неможливе на допомогу забудовнику може прийти твердопал …